لیست کتابهای کارآفرینی
صفحه: 1 از 3
jeldkar.jpg «کارآفرینی اجتماعی»
نویسنده: تألیف : محمود احمدپور داریانی عضو هیئت علمی دانشگاه تهران ، زهرا بهروزآذر
تعداد صفحات: 500 برگ
نمونه متن : «کارآفرینی اجتماعی» «کارآفرینی اجتماعی» فعالیتی است که با رویکرد کارآفرینانه به رفع نیازهای اجتماعی که در جامعه از توجهات به دور مانده‌ است، می‌پردازد. از آنجا که تلاش‌دولت‌مردان و اقدامات... ادامه »»
47.jpg كارآفريني پيشرفته
نویسنده: محمود احمد پور دارياني،علي ملكي
تعداد صفحات: 417 برگ
نمونه متن : يكي از ويژگي هاي بارز كارآفرينان موفقيت چشم گير آنان است.همه افراد جوامع مختلف به كارآفرينان به عنوان نماد موفقيت خود مي نگرند.اما آيا تا به حال با خود انديشيده ايد كه آنها چگونه به اين موفقيت ها دست... ادامه »»
jeld.jpg هنرآغاز
نویسنده: گ.كاوازاكي
تعداد صفحات: 267 برگ
نمونه متن : در همه دوره زندگي خود ،ايده اي در سر داريد و نمي دانيد از كجا و چگونه آغاز كنيد.چگونه مي توان يك ايده بزرگ را عملي كرد؟نويسنده كتاب ،گاي كاوازكي از دو دهه تجربه كاري خود براي ارائه راهكارهاي روشن،در... ادامه »»
=-=.jpg فرنچايزينگ و كارآفريني
نویسنده: محمود احمد پور دارياني،سوده احمديان راد
تعداد صفحات: 388 برگ
نمونه متن : اعطاي امتياز يا فرنچايزينگ به عنوان يك شيوه يا مدل توسعه كسب وكار در نيمه دوم توسعه كسب وكار در نيمه دوم قرن بيستم ظاهر شد .بيشتر فرنچايزها از ايده ساده يك كارآفرين شروع مي شوند ،سپس وي شكل كسب وكار... ادامه »»
=.jpg كسب و كار خانوادگي
نویسنده: محمود احمد پور دارياني،مهدي سميع زاده
تعداد صفحات: 122 برگ
نمونه متن : يكي از انواع رايج كسب وكارها ،كسب وكارهاي خانوادگي مي باشد كه به دليل عدم شناخت ماهيت و اهميت آن توجه كمتري بدان شده است.از اينرو اين كتاب به عنوان يكي از اولين گامهاي مطالعاتي و تحقيقاتي در اين... ادامه »»
-.jpg تئوريهاي كارآفريني
نویسنده: محمود احمد پور دارياني،محمد كاظم نصيري
تعداد صفحات: 298 برگ
نمونه متن : تغيير و تحولات دهه هاي اخير به قدري عميق و سريع اتفاق افتاده كه تمامي ابعاد زندگي تحت تاثير آن قرار گرفته است.در اين شرايط،نقش كارآفرينان به عنوان موتور توسعه بسيار بارزتر از گذشته نزد دولت مردان و... ادامه »»
ketab.jpg كسب و كار جوانان
نویسنده: محمود احمد پور دارياني
تعداد صفحات: 266 برگ
نمونه متن : اين كتاب اين امكان را به شما مي دهد تا ابزارهاي مناسب براي كارآفرين شدن ومالك كسب وكار خود بودن را بيا بيد اغلب مردم توجهي به كسب وكارهايي كه مي توانند صاحبان آنها خودشان باشند ندارند .باتفكر در اين... ادامه »»
Picture1.jpg «راهنمای مالکیت فکری برای کسب و کارهای تجاری» (با تاکید بر شرکت¬های دانش بنیان)
نویسنده: حسن علم خواه, جواد شجاع
تعداد صفحات: 140 برگ
نمونه متن : کتاب حاضر با تلاش جمعی در موسسه دارایی¬های فکری و فناوری مدرس (عضو شبکه تحلیلگران تکنولوژی ایران، عضو شرکت¬های مستقر در کریدور خدمات فناوری از ایده تا بازار و عضو انجمن علمی حقوق مالکیت فکری کشور) و... ادامه »»
5005.jpg توليد بدون كارخانه (مفاهيم، مباني ، نحوه انجام و نمونه ها)
نویسنده: مسعود شفيعي اردستاني
تعداد صفحات: 282 برگ
نمونه متن : «توليد بدون كارخانه» بعنوان مدل جديدي از كسب و كار كه به‌ويژه طي چند دهه اخير توسط «توليد كنندگان بدون كارخانه» در جهان مورد توجه قرار گرفته با اتخاذ استراتژي برون سپاري كامل بخش ساخت و توجه به... ادامه »»
kar.jpg كتاب جامع كارآفريني
نویسنده: محمود احمدپور دارياني- بهروز جمالي- احسان قاسمي
تعداد صفحات: 245 برگ
نمونه متن : يكي از راه‌هاي رسيدن به اهداف، برنامه‌ريزي است. براي كساني كه هنوز تجربه‌اي در زمينه كار و شغل ندارند، برنامه‌ريزي مسير شغلي مهم و حياتي به نظر مي‌رسد. اما آنچه مهم است، اين است كه با در نظر گرفتن... ادامه »»
Tajarob.jpg تجارب كارآفريني در كشورهاي منتخب
نویسنده: محمود احمدپور دارياني – ناهيد شيخان – حجت اله رضازاده
تعداد صفحات: 774 برگ
نمونه متن : در اقتصاد رقابتي و مبتني بر بازار دنيار كنوني كه با تحولات و تغييرات سريع و شتابان محيط بين المللي و گذر از جامعه ي صنعتي به جامعه اطلاعاتي و تغيير اقتصاد ملي به اقتصاد جهاني همراه است. از كارآفريني... ادامه »»
maghalat.jpg مجموعه مقالات كارآفريني
نویسنده: محمود احمدپور دارياني و همكاران
تعداد صفحات: 533 برگ
نمونه متن : امروزه مساله ايجاد اشتغال و خلق ثروت يكي از بزرگترين دغدغه‌هاي سياستگذاران و دولتمردان در سراسر دنياست.بنابراين كارآفريني و كارآفرينان در جوامع امروزي از اهميت زيادي برخوردارند. در كتاب حاضر... ادامه »»
managment.jpg مديريت كارآفريني
نویسنده: دكتر نرگس حسن مرادي
تعداد صفحات: 295 برگ
نمونه متن : همزمان با روند فزاينده تحولات اقتصادي , اجتماعي و فرهنگي كه تمامي ابعاد و اركان سازمان ها را متاثر ساخته و انتظارات و الزامات نويني را پديد آورده است, نقش و وظيفه مديران و رهبران نيز به شدت متحول و... ادامه »»
modiriat.jpg كارآفريني: 101 تكنيك حل خلاق مسئله
نویسنده: جيمز ام. هيگينز
تعداد صفحات: 248 برگ
نمونه متن : كتاب حاضر ابتدا مدل اصلي حل خلاق مسئله (CPS) را شرح داده و سپس به معرفي و توضيح 101 تكنيك براي آزادسازي خلاقيت فردي و گروهي مي‌پردازد. اين تكنيك‌ها از مدل CPS پيروي مي‌كنند. اين كتاب در برنامه‌هاي... ادامه »»
business.jpg كارآفريني در كسب و كار خانگي
نویسنده: پاوول و سارا ادوارد
تعداد صفحات: 643 برگ
نمونه متن : در ايران كسب و كار خانگي به صورت سنتي مركز توجه بسياري از خانواده‌هاي ايراني بوده است. در طي قرن‌هاي گذشته ايرانيان در استفاده صحيح از منابع كشاورزي و محصولات دامي يد طولاني داشته‌اند اما به تدريج با... ادامه »»

صفحه: 1 از 3