لیست کتابهای مدیریت
صفحه: 1 از 2
risk.jpg مهندسي ايمني سيستم و ارزيابي ريسك
نویسنده: نيكلاس ژ. باهر
تعداد صفحات: 331 برگ
نمونه متن : در سالهاي اخير، هم علوم انساني و هم علوم مديريتي، توجهي فزاينده به تاثيرات پيچيده فني، اجتماعي، روانشناسي، مديريتي و سياسي مرتبط با ايمني سيستم‌ها داشته‌اند. رشد فزاينده سيستم‌هاي بزرگ ريسك بروز... ادامه »»
projet.jpg طراحي، اجرا و كنترل پروژه‌ها (اصول و كاربردها)
نویسنده: نورمن گوندرسن- روبرت آنگوس
تعداد صفحات: 326 برگ
نمونه متن : دانشجويان رشته‌هاي مديريت، به ويژه مديريت صنايع، مهندسين و به طور كلي تمامي افرادي كه با مديريت سر و كار دارند بايد به اندازه كافي با فرآيند طراحي، اجرا و كنترل پروژه‌هاي بزرگ و پيچيده آشنايي عملي... ادامه »»
khalagh.jpg مديريت خويش فرماي خلاق
نویسنده: داوود فدايي
تعداد صفحات: 438 برگ
نمونه متن : در دنياي كسب و كار فعلي كه شكل كار كاملاً متفاوت از كسب و كار سنتي است, براي مديران و كارشناسان در گير در كسب و كار مشكلات عديده اي وجود دارد. چگونه مي توان با مواد اوليه اي كاملاً متغير از لحاظ... ادامه »»
NE.jpg خويش فرماي خلاق
نویسنده: داوود فدايي
تعداد صفحات: 234 برگ
نمونه متن : اشتغال در اين كشور يعني استخدام شدن در يك محيط كاري اعم از دولتي يا خصوصي , متاسفانه حتي در قشر دانشگاهي نيز افكار استخدام شدن حاكم بر افكار استخدام نمودن است. اين كتاب گوياي آخرين دستاوردهاي علمي... ادامه »»
tarh.jpg طرح‌ريزي دوباره مديريت (دستور كار رهبري نوين)
نویسنده: جيمز چمپي
تعداد صفحات: 285 برگ
نمونه متن : امروزه كه در آستانه قرني تازه، جبر بازار و فشار رقبا مديران را وادار كرده است كه دست از اصول و روش‌هاي كهن مديريتي بردارند و فرآيندهاي عملياتي خود را طرح‌ريزي دوباره (مهندسي مجدد)نمايند، چاره‌اي... ادامه »»
Alefba100.jpg الفباي مديريت
نویسنده: دکتر قاسم انصاری رنانی - زهره دهدشتی
تعداد صفحات: 0 برگ
نمونه متن : اساس موفقیت سازمان برمبنای نگرش رابطه مداری درمقایسه باوظیفه مداری قراردارد کلیه روابط انسانی صادقانه وپرمعنی براساس اصول کلی حقیقت ، انسجام وتعهد برقرارمی شود روح یک سیستم است که اهمیت بسزایی... ادامه »»
managment.jpg مديران كهنه كار زمانه اي نو
نویسنده: وارن بنيس
تعداد صفحات: 333 برگ
نمونه متن : اگر بتوانيم در دنيايي كه چهره واقعيت را ابرهاي تيره پوشانده زندگي كنيم و از روند امور به سرعت آگاه شويم و اين روند را به بهترين وجه تفسير كنيم و بفهميم كه دنيا اكنون در چه وضعي قرار دارد و به چه سوي... ادامه »»
managment-2.jpg مديريت آينده
نویسنده: پيتر اف.دراكر
تعداد صفحات: 473 برگ
نمونه متن : كتاب حاضر كه به زمينه هاي گسترده و گوناگوني در دانش مديريت , نيروي كار, سازمان هاي نوين و اقتصاد جهاني پرداخته است , بطور چشمگيري بر پايه آينده نگري و راهنمايي مديران آينده نگاشته شده و بي شك در نوع... ادامه »»
mosrekat.jpg مشارکت در مدیریت و مالکیت
نویسنده: دکتر محمد علی طوسی
تعداد صفحات: 165 برگ
نمونه متن : مشارکت از دیر باز به زندگی انسان پیوند داشته و در سراسر روزگار راه فراگشت را پیموده است.از دویست سال پیش مشارکت در نظام سیاسی کشورهای باختری راه یافت و آرام آرام مراحل تحول و دگرگونی کارساز را پیمود.
hesab.jpg 8500 واژه و اصطلاح مدیریت و حسابداری
نویسنده: محمد علی حقیقی - اکرم هادیزاده
تعداد صفحات: 169 برگ
نمونه متن : امروزه ضرورت مراجعه به متون و منابع مرجع به منظور دستیابی به مبانی نظری و اصول اولیه هر علمی از باز بینی مباحث طرح ده در گذشته های دور تا پیگیری آخرین یافته ها و پژوهشهایاخیر واقعیتی است که بر کسی... ادامه »»
jjjjjj.jpg مدریت بازاریابی بین المللی
نویسنده:
تعداد صفحات: 335 برگ
نمونه متن : کتاب حاضر را مرکز تحقیقات بهره وری ژاپن تهیه کرده است و حاوی نکات ارزنده ای در این زمینه می باشد.مترجم کتاب با توجه به نیازهای مطروحه در جامعه ایران اقدام به افزودن بخشهایی به این کتاب نموده است تا... ادامه »»
h;;l;l.jpg شایستگی های مدیریتی
نویسنده: وفا غفاریان
تعداد صفحات: 161 برگ
نمونه متن : این کتاب برگرفته از اندیشه و تجارب یکی از مدیران موفق صنعت و متکی بر مطالب مندرج در مقالت,کتب و نیز نوشته های اندیشمندان مدیریت است.همین دو مجموعه می تواند نوید بخش کاری در خور توجه باشد;چرا قطعا... ادامه »»
morabi.jpg مدیر در نقش مربی
نویسنده: کن بلانچارد - دان شولا
تعداد صفحات: 143 برگ
نمونه متن : کتاب "مدیر در نقش مربی" حاصل همکاری دو شخصیت بزرگ در صحنه ی علم و عمل است. پروفسور بلانچارد نویسنده صاحب نام مدیریت و دان شولا.سرمربی افسانه ای فوتبال آمریکایی,به کمک دانش و تجربیات یکدیگر,اثری را... ادامه »»
da.jpg دانش مديريت
نویسنده: دكتر محمد سعيد تسليمي
تعداد صفحات: 215 برگ
نمونه متن : هدف اين مقاله ددادن الگويي كلي براي نوشتن مقالات مبتني بر تحقيقات تجربي بوده است. در اين مقاله اصول كلي نگارش اينگونه مقالات كه شامل مقدمه (زمينه و بيان مساله,بررسي پيشينه,سوالات,فرضيه ها يا اهداف... ادامه »»
e.jpg استراتژي منابع انساني
نویسنده: پيتر بامبرگر و لن مشولم
تعداد صفحات: 270 برگ
نمونه متن : از نخستين ربع سده ي بيستم كه رشته ي منابع انساني به صورت مديريت كاركنان به وجود آمد تاكنون, ماهيت مديريت منابع انساني دستخوش تغييرهاي عمده شده است.اين رشته ي علمي در آغاز سده ي بيستم در سازمان هاي... ادامه »»

صفحه: 1 از 2